Mercan Arabuluculuk Merkezi

Mercan Arabuluculuk Merkezi, alanlarında uzman yedi arabulucu ortak tarafından 10.02.2020 tarihinde Mercan Arabuluculuk Merkezi Anonim Şirketi unvanıyla kurulmuştur. Genç ve dinamik bir ekip-ten oluşan Mercan Arabuluculuk Merkezi’nin üyeleri aktif olarak arabuluculuk faaliyetlerini sürdürmekte, arabuluculuk kurumunun gelişmesine katkıda bulunmakta ve yenilikleri yakından takip etmektedir.

Yargı organlarının artan iş yükü nedeniyle yıllarca çözüm bekleyen uyuşmazlıkların, hızlı, pratik, ekonomik ve barışcıl bir şekilde çözülmesi amacıyla arabuluculuk hizmetlerimizi Mercan Arabuluculuk Merkezi çatısı altında yürütmekteyiz.

Amacımız, aralarındaki uyuşmazlığı barışçıl bir çözüm yolu ile kısa sürede ve ekonomik biçimde çözmek isteyen kişilere alanında uzman arabulucularımızın yardımıyla alternatif bir çözüm yolu sunmak, tarafların arabuluculuk merkezimize gönül rahatlığıyla gelebilmesi ve arabuluculuk kurumu sayesinde taleplerini istedikleri şekilde dile getirebilmesi, sonuca doğrudan katkı sunabilmesi ve tüm bu görüşmeler sonunda el sıkışarak ayrılabilmeleridir.